БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2700530 COOL CASUAL
2700530 COOL CASUAL
2700530 COOL CASUAL
2700530 COOL CASUAL
2700530 COOL CASUAL
2700530 COOL CASUAL
TOMMY HILFIGER

2700530 COOL CASUAL

Шифра на артикл: 15408
Šifra proizvođača: COOL CASUAL
0 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Кожа
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Кафеава
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Достапност Рамстор, Палма Мол, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22508
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 22405
4.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 22364
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 22070
4.290 МКД