БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2700670 CASUAL CORE
2700670 CASUAL CORE
2700670 CASUAL CORE
2700670 CASUAL CORE
2700670 CASUAL CORE
2700670 CASUAL CORE
TOMMY HILFIGER

2700670 CASUAL CORE

Шифра на артикл: 15406
Šifra proizvođača: CASUAL CORE
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Кожа
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Црна
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22953
3.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22945
3.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22851
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22850
2.690 МКД
Количина: 1