БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2700696 FINE CORE
2700696 FINE CORE
2700696 FINE CORE
2700696 FINE CORE
TOMMY HILFIGER

2700696 FINE CORE

Шифра на артикл: 15404
Šifra proizvođača: FINE CORE
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Копчиња за манжетни
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.190 МКД
Додадено во омилени
4.190 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД