EXTRA 10% OFF ON -40% SALE
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2700991 FINE CORE
2700991 FINE CORE
2700991 FINE CORE
2700991 FINE CORE
2700991 FINE CORE
2700991 FINE CORE
TOMMY HILFIGER

2700991 FINE CORE

Шифра на артикл: 15394
Šifra proizvođača: FINE CORE
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 500
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Рамстор

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.790 МКД
Додадено во омилени
3.190 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
string(0) ""
string(0) ""