UBB85151-S
GUESS

UBB85151-S

Шифра на артикл: 15277
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Метал
Боја на накит Сребрена, Тиркиз
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје