БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SADQ21 MARINE
SECTOR

SADQ21 MARINE

Шифра на артикл: 15195
Šifra proizvođača: MARINE
0 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Текстил, Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Сребрена, Тегет
Стил Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21839
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 20125
2.690 МКД