JF02894710 FASHION
JF02894710 FASHION
JF02894710 FASHION
JF02894710 FASHION
FOSSIL

JF02894710 FASHION

Шифра на артикл: 14984
Šifra proizvođača: FASHION
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Полудраги камења, Челик
Должина на накит (mm) 490
Боја на накит Златна, Корална
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди