БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCRG00200207 Just You
JUST CAVALLI

JCRG00200207 Just You

Шифра на артикл: 14742
Šifra proizvođača: Just You
0 МКД
4.290 МКД
2.574 МКД
Заштеда: 1.716 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Златна
Стил Тренди
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 22576
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22575
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22491
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22489
3.190 МКД
Количина: 1