БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCRG00200108 Just You
JUST CAVALLI

JCRG00200108 Just You

Шифра на артикл: 14741
Šifra proizvođača: Just You
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 23675
2.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 23676
2.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 23584
3.690 МКД
Додадено во омилени
Прстен 23446
3.390 МКД