JCNL00260100 Just ME
JUST CAVALLI

JCNL00260100 Just ME

Шифра на артикл: 14730
Šifra proizvođača: Just ME
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 650
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
3.590 МКД
Додадено во омилени
3.390 МКД
Додадено во омилени
4.190 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД