БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCNL00200200 Jus Just You
JUST CAVALLI

JCNL00200200 Jus Just You

Шифра на артикл: 14729
Šifra proizvođača: Just You
0 МКД
5.990 МКД
3.594 МКД
Заштеда: 2.396 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 450
Боја на накит Златна
Стил Тренди
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
5.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.990 МКД
Количина: 1