БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCER00200200 Jus Just You
JUST CAVALLI

JCER00200200 Jus Just You

Шифра на артикл: 14716
Šifra proizvođača: Just You
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Златна
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 26030
3.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25997
5.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25993
4.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25992
3.790 МКД