JCNL00170100 Log
JUST CAVALLI

JCNL00170100 Log

Шифра на артикл: 14445
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
2.490 МКД
Додадено во омилени
1.890 МКД
Додадено во омилени
1.890 МКД
Додадено во омилени
4.890 МКД