БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAKK28 GEMMA
SAKK28 GEMMA
SAKK28 GEMMA
SAKK28 GEMMA
MORELLATO

SAKK28 GEMMA

Шифра на артикл: 14332
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Кварцен камен, Сребро
Боја на накит Златна
Стил Елегантен

Остави коментар

Trenutno nema komentara