БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAKK18 GEMMA
MORELLATO

SAKK18 GEMMA

Шифра на артикл: 14330
0 МКД
4.890 МКД
1.956 МКД
Заштеда: 2.934 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Кварцен камен, Сребро
Боја на накит Златна
Стил Елегантен
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.391 МКД
Заштеда 10%
5.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Количина: 1