БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAKM15 CERCHI
MORELLATO

SAKM15 CERCHI

Шифра на артикл: 14327
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Достапност Гостивар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 23299
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 23278
7.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 23235
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 23233
2.390 МКД
Количина: 1