SAKM10 CERCHI
MORELLATO

SAKM10 CERCHI

Шифра на артикл: 14325
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 450
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен

Слични производи

Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
3.590 МКД
Додадено во омилени
3.390 МКД
Додадено во омилени
4.190 МКД