БАРАШ СОВРШЕН ПОДАРОК?
MKJ6821710
MICHAEL KORS

MKJ6821710

Шифра на артикл: 13975
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 400
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""