SKJ1032998 ELIN
SKAGEN

SKJ1032998 ELIN

Шифра на артикл: 13963
Šifra proizvođača: ELIN
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 420
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
4.890 МКД
Додадено во омилени
1.790 МКД
Додадено во омилени
2.490 МКД
Додадено во омилени
8.590 МКД