БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAJU01 TESORI
MORELLATO

SAJU01 TESORI

Шифра на артикл: 13850
Šifra proizvođača: TESORI
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 200
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 20095
2.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 19342
2.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 18883
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 18882
3.390 МКД