PJ.25145BSS/01-L CARAPACE
POLICE

PJ.25145BSS/01-L CARAPACE

Шифра на артикл: 9858
0 МКД
3.690 МКД
2.214 МКД
Заштеда: 1.476 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Достапност Куманово, OUTLET Аеродром, OUTLET Беверли Хилс