SAAZ01           DUCALE
MORELLATO

SAAZ01 DUCALE

Шифра на артикл: 9138
0 МКД
6.790 МКД
4.753 МКД
Заштеда: 2.037 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Бисер, Челик
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Палма Мол