SABK28 FIOREMIO
MORELLATO

SABK28 FIOREMIO

Шифра на артикл: 9125
0 МКД
6.790 МКД
2.037 МКД
Заштеда: 4.753 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Дијамант, Циркони, Челик
Достапност Куманово, Тетово Центар, OUTLET Аеродром

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""