SABK25           FIOREMIO
MORELLATO

SABK25 FIOREMIO

Шифра на артикл: 9123
0 МКД
7.390 МКД
2.956 МКД
Заштеда: 4.434 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Дијамант, Циркони, Челик
Достапност OUTLET Аеродром