РАБОТНО ВРЕМЕ ОД 4ти ДО 7ми ЈУНИ
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
БЕЗБЕДНА & БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Во рок од 3 до 5 работни денови за секоја онлајн нарачка

SABK20 FIOREMIO
SABK20 FIOREMIO
SABK20 FIOREMIO
SABK20 FIOREMIO
MORELLATO

SABK20 FIOREMIO

Шифра на артикл: 9121
Šifra proizvođača: FIOREMIO
0 МКД
5.990 МКД
1.797 МКД
Заштеда: 4.193 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Дијамант, Циркони, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 48
Достапност Куманово, OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""