SABK14 FIOREMIO
MORELLATO

SABK14 FIOREMIO

Шифра на артикл: 9119
0 МКД
5.490 МКД
2.745 МКД
Заштеда: 2.745 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Дијамант, Циркони, Челик
Достапност Куманово, Тетово Центар, OUTLET Аеродром

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Алки 19222
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
Алки 19218
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
Алки 19216
3.190 МКД
Sačuvano u omiljne
Алки 19210
3.690 МКД
string(0) ""
string(0) ""