БАРАШ СОВРШЕН ПОДАРОК?
MKJ4137791 508
MICHAEL KORS

MKJ4137791 508

Шифра на артикл: 11076
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""