БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SZR08 ENERGY
SECTOR

SZR08 ENERGY

Шифра на артикл: 8860
Šifra proizvođača: ENERGY
0 МКД
3.390 МКД
1.017 МКД
Заштеда: 2.373 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Гума, Кожа, Челик
Достапност Скопје Сити Мол, OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.111 МКД
Заштеда 10%
6.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.501 МКД
Заштеда 10%
3.890 МКД
Количина: 1