HSK4414B Gear Brushed
BOSS

HSK4414B Gear Brushed

Шифра на артикл: 30534
Šifra proizvođača: Gear Brushed
0 МКД
5.090 МКД
5.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Пенкала
Бренд BOSS
Пол Машки
Материјал на накит Алуминиум
Боја на мастило Сина
Боја на пенкало Сребрена
Висина на пенкало(mm) 137
Дијаметар на пенкало (mm) 10
Достапност Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 6.590 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.790 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.490 МКД
Додадено во омилени
Цена 6.590 МКД