HSK4414A Gear Brushed
HUGO BOSS

HSK4414A Gear Brushed

Шифра на артикл: 30533
Šifra proizvođača: Gear Brushed
0 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Пенкала
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на пенкало Алуминиум
Боја на мастило Сина
Боја на пенкало Црна
Висина на пенкало(mm) 136
Дијаметар на пенкало (mm) 11
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
5.090 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
5.790 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД