HSQ4744X Arche Iconic
HUGO BOSS

HSQ4744X Arche Iconic

Шифра на артикл: 30535
Šifra proizvođača: Arche Iconic
0 МКД
6.590 МКД
6.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Пенкала
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на пенкало Гума, Метал
Боја на мастило Сина
Боја на пенкало Крем, Црна
Висина на пенкало(mm) 134
Дијаметар на пенкало (mm) 12
Достапност Скопје Сити Мол, Diamond Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
5.090 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
5.790 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД