HSW5804 Sophisticated Diamond
HUGO BOSS

HSW5804 Sophisticated Diamond

Шифра на артикл: 30164
Šifra proizvođača: Sophisticated Diamond
0 МКД
5.090 МКД
5.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Пенкала
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на пенкало Метал
Боја на мастило Сина
Боја на пенкало Сребрена, Црна
Висина на пенкало(mm) 136
Дијаметар на пенкало (mm) 10
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
5.090 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
5.790 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД