HLC421A Iconic
HUGO BOSS

HLC421A Iconic

Шифра на артикл: 30146
Šifra proizvođača: Iconic
0 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Боја на паричник Црна
Димензија на паричник (cm) 8 X 10
Материјал на паричник Кожа
Достапност Скопје Сити Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
9.090 МКД
Додадено во омилени
8.290 МКД
Додадено во омилени
8.290 МКД
Додадено во омилени
5.790 МКД