HLW416A Classic Grained
HUGO BOSS

HLW416A Classic Grained

Шифра на артикл: 30152
Šifra proizvođača: Classic Grained
0 МКД
8.290 МКД
8.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Боја на паричник Црна
Димензија на паричник (cm) 11.5 X 9.5
Материјал на паричник Кожа
Достапност Скопје Сити Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар

Слични производи

Додадено во омилени
9.090 МКД
Додадено во омилени
5.290 МКД
Додадено во омилени
8.290 МКД
Додадено во омилени
8.290 МКД