PT5908576_6-1 VALERIE
POLICE

PT5908576_6-1 VALERIE

Шифра на артикл: 22786
Šifra proizvođača: VALERIE
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд POLICE
Пол Женски
Боја на паричник Црна
Материјал на паричник Кожа
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Diamond Mall, Куманово