J19AUV34014 FIRST LOVE
CHIARA FERRAGNI

J19AUV34014 FIRST LOVE

Шифра на артикл: 31154
Šifra proizvođača: FIRST LOVE
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд CHIARA FERRAGNI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Сребрена, Тегет
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30492
Цена 3.690 МКД