ESNL23312LSI ENDLESS
ESPRIT

ESNL23312LSI ENDLESS

Шифра на артикл: 31159
Šifra proizvođača: ENDLESS
0 МКД
6.190 МКД
6.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 5.590 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.590 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.290 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.490 МКД