ESBR23120MSI BEADED
ESPRIT

ESBR23120MSI BEADED

Шифра на артикл: 31160
Šifra proizvođača: BEADED
0 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд ESPRIT
Пол Машки
Материјал на накит Емајл, Метал
Должина на накит (mm) 195
Боја на накит Зелена, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди