JBSBG-J828 Seastar
ROSEFIELD

JBSBG-J828 Seastar

Шифра на артикл: 31152
Šifra proizvođača: Seastar
0 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд ROSEFIELD
Достапност Палма Мол, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31306
Цена 1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 31312
Цена 1.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 31307
Цена 1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 31311
Цена 1.590 МКД