EGS3088040 COUPLES
EMPORIO ARMANI

EGS3088040 COUPLES

Шифра на артикл: 31054
Šifra proizvođača: COUPLES
0 МКД
10.290 МКД
10.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на алка (mm) 60
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30988
Цена 6.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30698
Цена 5.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30602
Цена 2.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 30589
Цена 1.890 МКД