EGS3091040 508 COUPLES
EMPORIO ARMANI

EGS3091040 508 COUPLES

Шифра на артикл: 31056
Šifra proizvođača: COUPLES
0 МКД
7.090 МКД
7.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 31183
Цена 4.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 31184
Цена 4.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 31055
Цена 7.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30952
Цена 3.790 МКД