JUBB04224JWRHS ARM PARTY
GUESS

JUBB04224JWRHS ARM PARTY

Шифра на артикл: 31007
Šifra proizvođača: ARM PARTY
0 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд GUESS
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31211
Цена 4.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 31214
Цена 2.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 31213
Цена 2.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 31209
Цена 3.390 МКД