JUBE04083JWRHT/U LOVE GUESS
GUESS

JUBE04083JWRHT/U LOVE GUESS

Шифра на артикл: 31009
Šifra proizvođača: LOVE GUESS
0 МКД
3.590 МКД
3.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Достапност East Gate Mall, Капитол Мол, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 31162
Цена 3.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 31161
Цена 3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 31163
Цена 3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 31158
Цена 4.290 МКД