JESTS-J825 Seastar
ROSEFIELD

JESTS-J825 Seastar

Шифра на артикл: 30996
Šifra proizvođača: Seastar
0 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд ROSEFIELD
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 31162
Цена 3.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 31161
Цена 3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 31163
Цена 3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 31158
Цена 4.290 МКД