2790545 ICONIC TH BRAIDED
TOMMY HILFIGER

2790545 ICONIC TH BRAIDED

Шифра на артикл: 30983
Šifra proizvođača: ICONIC TH BRAIDED
0 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31305
Цена 1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 31214
Цена 2.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 31199
Цена 5.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30595
Цена 1.890 МКД