2040146 CROCODILE
LACOSTE

2040146 CROCODILE

Шифра на артикл: 30988
Šifra proizvođača: CROCODILE
0 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LACOSTE
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31197
Цена 6.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 31118
Цена 4.190 МКД
Додадено во омилени
Алка 30602
Цена 2.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 30589
Цена 1.890 МКД