JF04741710 ELLIS
FOSSIL

JF04741710 ELLIS

Шифра на артикл: 30947
Šifra proizvođača: ELLIS
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 10
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 31192
Цена 5.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 31044
Цена 2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30966
Цена 5.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30778
Цена 4.290 МКД