DX1496040 LOGO
DIESEL

DX1496040 LOGO

Шифра на артикл: 30931
Šifra proizvođača: LOGO
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 180+20
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31211
Цена 4.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 31214
Цена 2.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 31213
Цена 2.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 31209
Цена 3.390 МКД