JF04730710 HERITAGE
FOSSIL

JF04730710 HERITAGE

Шифра на артикл: 30946
Šifra proizvođača: HERITAGE
0 МКД
5.090 МКД
5.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Ацетат, Челик
Должина на накит (mm) 26
Боја на накит Бела, Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30966
Цена 5.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28913
Цена 4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 27262
Цена 3.890 МКД
Заштеда 34%
5.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 27253
Цена 4.390 МКД