SAIW180 TESORI
MORELLATO

SAIW180 TESORI

Шифра на артикл: 30789
Šifra proizvođača: TESORI
0 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 160+50
Боја на накит Сина, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 3.090 МКД
Додадено во омилени
Цена 2.090 МКД